0800 - 2022
HEADER-overons

Het team van Kooyman

Vestiging Makelaar Alblasserdam

Nelleke
Nelleke Muilwijk Kantoormanager alblasserdam@kooyman.com
anja
Anja van der Wekken Financieel administratief medewerkster alblasserdam@kooyman.com
Tamara
Tamara Wilting Binnendienst medewerkster oudalblas@kooyman.com
Kees
Kees Kooyman Register makelaar / taxateur o.g. 06 - 53 992 505 kees@kooyman.com

Vestiging Makelaar Oud-Alblas

Kees
Kees Kooyman Register makelaar / taxateur o.g. 06 - 53 992 505 kees@kooyman.com
Leda
Leda van Sluijsdam Kantoormanager oudalblas@kooyman.com
Esther
Esther Klomp Binnendienst medewerkster oudalblas@kooyman.com

Public Relations afdeling

Ingeborg
Ingeborg Spruijt Public relations en reclame info@kooyman.com
Carin
Carin Baars Fotografe pr.reclame@kooyman.com
Maaike
Maaike Duijm Public relations en reclame pr.reclame@kooyman.com

Vestiging Makelaar Papendrecht

Eddy
Eddy Veth Register makelaar / taxateur o.g. 06 - 23 148 990 e.veth@kooyman.com
JulievdBout
Julie van den Bout Kandidaat Register Makelaar Taxateur 06-51017104 j.vandenbout@kooyman.com
KarinB
Karin Baas Binnendienst medewerkster papendrecht@kooyman.com
Lisette
Lisette Huizer Kantoormanager papendrecht@kooyman.com

Vestiging Makelaar Sliedrecht

Doris
Doris Zwiers Kantoormanager sliedrecht@kooyman.com
Sylvanavhe
Sylvana van Herpen Binnendienst medewerkster sliedrecht@kooyman.com

Vestiging Hypotheken & Verzekeringen

Dennis
Dennis Klopstra Hypotheek-/assurantieadviseur d.klopstra@kooyman.com
Jacco
Jacco Groenewoud Hypotheek- / assurantieadviseur j.groenewoud@kooyman.com
KarinS
Karin Sulkers Kantoormanager k.sulkers@kooyman.com
Jose
José Lissenburg Binnendienst medewerkster hypothekenenverzekeringen@kooyman.com
Linsey
Linsey Blaauw Binnendienst medewerkster hypothekenenverzekeringen@kooyman.com
Rian
Rian van Drenth Binnendienst medewerkster hypothekenenverzekeringen@kooyman.com

Contact opnemen?

Onze kantoren zijn maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 17.30 uur geopend en op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur.

Ik heb een vraag 0800 - 2022 WhatsApp: 06 - 30 51 36 18

Onze makelaars

Eddy Eddy Veth

Register makelaar / taxateur o.g.

Bekijk ons team
© Kooyman Eigen Huis 2016 MM
Sluiten