0800 - 2022
HEADER-overons-okt-2019

Het team van Kooyman

Vestiging Makelaar Alblasserdam

Nelleke
Nelleke Muilwijk Kantoormanager alblasserdam@kooyman.com
anja
Anja van der Wekken Financieel administratief medewerkster alblasserdam@kooyman.com
Tamara
Tamara Wilting Binnendienst medewerkster oudalblas@kooyman.com
Kees
Kees Kooyman Register makelaar / taxateur o.g. 06 - 53 992 505 kees@kooyman.com

Vestiging Makelaar Oud-Alblas

Kees
Kees Kooyman Register makelaar / taxateur o.g. 06 - 53 992 505 kees@kooyman.com
Leda
Leda van Sluijsdam Kantoormanager oudalblas@kooyman.com

Public Relations afdeling

Ingeborg
Ingeborg Spruijt Public relations en reclame info@kooyman.com
Carin
Carin Baars Fotografe pr.reclame@kooyman.com

Vestiging Makelaar Papendrecht

Eddy
Eddy Veth Register makelaar / taxateur o.g. 06 - 23 148 990 e.veth@kooyman.com
JulievdBout
Julie van den Bout Register Makelaar Taxateur 06-51017104 j.vandenbout@kooyman.com
KarinB
Karin Baas Binnendienst medewerkster papendrecht@kooyman.com
Naomi-nw
Naomi Jansen Binnendienst medewerkster papendrecht@kooyman.com

Vestiging Makelaar Sliedrecht

Doris
Doris Zwiers Kantoormanager sliedrecht@kooyman.com
Sylvananw
Sylvana van Herpen Binnendienst medewerkster sliedrecht@kooyman.com

Vestiging Hypotheken & Verzekeringen

Dennis
Dennis Klopstra Financieel- | assurantieadviseur | Vestigingsmanager dennis@kooymanhypotheken.nl
JanWillem
Jan Willem Buijk Financieel- | assurantieadviseur janwillem@kooymanhypotheken.nl
KarinS
Karin Sulkers Commerceel binnendienst hypotheken karin@kooymanhypotheken.nl
Jose
José Lissenburg Binnendienst medewerkster jose@kooymanhypotheken.nl
Linsey
Linsey Blaauw Binnendienst medewerkster linsey@kooymanhypotheken.nl

Contact opnemen?

Onze kantoren zijn maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 17.30 uur geopend en op zaterdag bent u van harte welkom in onze vestigingen in Papendrecht en in Sliedrecht van 9.00 tot 16.00 uur.

Ik heb een vraag 0800 - 2022 WhatsApp: 06 - 30 51 36 18

Onze makelaars

Kees Kees Kooyman

Register makelaar / taxateur o.g.

Bekijk ons team
© Kooyman Eigen Huis 2020 MM
Sluiten
Als je onze site gebruikt, accepteer je onze cookies . Sluiten