0800 - 2022

Onze nieuwe stagiaire! Amber

29 augustus 2022

Even voorstellen...
sinds vandaag hebben wij een nieuwe stagiaire: Amber Ter Meer.
Ze zal ons op alle vlakken ondersteunen de komende maanden, dus we stellen haar graag aan je voor!

Amber is 19 jaar en woont in Papendrecht, bij haar ouders. Ze zit momenteel in het derde jaar van haar studie Vastgoed & Makelaardij. Voor 5 dagen per week komt ze ons de komende maanden versterken op alle gebieden, zowel op kantoor als met de afspraken buiten de deur. Zo zal ze ook de verschillende kantoren afwisselen.

Als jij ook van sporten houdt, kom je ook Amber tegen ;-) Ze sport in ieder geval 4 dagen per week en doet aan krachttraining en cardio. Ook vindt ze het heerlijk om lekker te netflixen en dat kunnen we ons allemaal wel voorstellen!

Welkom Amber in ons team & veel plezier!

IMG_1668-2

Aanmelden nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen.

Contact opnemen?

Onze kantoren zijn maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 17.30 uur geopend en op zaterdag bent u van harte welkom in onze vestiging in Papendrecht van 9.00 tot 16.00 uur.

Ik heb een vraag 0800 - 2022 WhatsApp: 06 - 30 51 36 18

Onze makelaars

Kim met Kooyman achtergrond
Kim Grinwis

Verhuurmakelaar

Bekijk ons team
© Kooyman Eigen Huis 2024 MM
Sluiten